Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi toimumise aeg ja koht

Avatud 12 kuud ja 24 tundi ööpäevas: www.grillimess.ee, sissepääs tasuta

Eesti Grilliliit soovib tervislikku grilliaastat 2018!

Suured pühad ja pidustused on möödas ja seega on aeg teha plaane aastaks 2018. Eesti Grilliliit kuulutab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ja ka Grilliliidu 10. juubeliaasta tervisliku grillimise aastaks. Grilliliidu moto on: Grillime terviseks!

Eesti Grilliliidu juhatuse liige ja grillipedagoog Enn Tobreluts: "Grillida võib küll kõike, aga on oluline teada, et mida ja kuidas grillida selleks, et valmistatavad road ka tervislikud oleksid. Lisaks grilliroogadele on oluline ka see, et mida sinna juurde tarbitakse ja ka selles arengus on Eesti grillisõpradel pikk ühine tee minna. Grillimine ja barbecue on sedavõrd rikkalikud toiduvalmistamise viisid, et siin on avastamise ja mängurõõmu kõigile. Tervislikkus on õnneks moodi läinud ja olen heameelega selle trendi eestkõnelejaks ja õpetajaks grillimise valdkonnas. Maitsvat ja tarka grilliaastat meile kõigile!"

Eesti Grilliliidu tegevjuht Auris Rätsep: "Alates sellest aastast propageerime kõiki küpsetamisviise võrdselt, olgu siis tegemist grillimise või barbecuega või aparaatidest söe-, gaasi- või pelletigrilliga või hoopis ürgsel viisil otse tulel või lõkkes küpsetamisega - kõik on ühtemoodi head ja kõigil on omad eelised. Teine suurem eesmärk on arendada rahvalikke grillivõistluseid nii geograafiliselt üle kogu Eesti kui ka temaatiliselt. Läheme võistlustega taas kõikidesse maakondadesse ja arendame ka teemavõistluseid alates talvistest võistlustest kuni verivorsti grillimiseni detsembris - ehk siis grillime kõikjal üle kogu Eesti ja aasta ringi! Selleks suurendame ka võistluste korraldamise meeskonda, mida hakkab korraldusliku poole pealt juhtima Koit "Vorstikunn" Kuusk koos abilistega (Koidu kontakt: grillima@grilliliit.ee, 5804 4444). Eesti Grilliliidu 2018. aasta võistluste kalenderplaan on koostamisel, sellega saab tutvuda www.grillimess.ee/grillisündmused. Kui teil on häid ideid võistluste arendamise osas, siis andke Grilliliidule lahkesti teada aadressil info@grilliliit.ee või helistage 504 3000. Grillime rõõmsalt ja terviseks!"

Enn Tobreluts on juba aastaid propageerinud tervislikku grillimist. Loe ja vaata lisaks siit (klikka siin või pildil)

enntervislik.jpg